To pierwszy wpis na tym blogu, dlatego chciałbym w kilku zdaniach napisać czego możesz się spodziewać tutaj w przyszłości, ale może na początku się przedstawię.

Nazywam się Jacek, jestem przed 30stką i mieszkam na Śląsku. Od zawsze byłem osobą która miała wiele zainteresowań i pasji. Często zmieniam swoje hobby, jednak żadnego nie porzucam na zawsze. Lubię różnorodność, dlatego potrafię po kilku miesiącach przerwy wrócić do zajęcia, które jakiś czas temu porzuciłem.

Między innymi właśnie dlatego postanowiłem stworzyć tego bloga – aby zebrać swoją wiedzą i doświadczenia dotyczące różnych pasji i tematów w jednym miejscu. Mam nadzieję, że w ten sposób nie tylko pomogę innym, ale przede wszystkim uporządkuję swoje hobby pisząc o nich w jednym miejscu.

Interesuję się przede wszystkim nowymi technologiami i marketingiem internetowym. Uwielbiam czytać i oglądać filmy dotyczące tego jak wielkiego agencje reklamowe potrafią bardzo subtelnym przekazem wpływać na istotne decyzje życiowe.Ponadto jak chyba każdy facet interesuję się motoryzacją i sportem – dlatego tych tematów na pewno nie zabraknie na tym blogu.

Zachęcam do regularnego odwiedzania 🙂